EHA Bilgisayar

Göztepe Bilgisayar Servisi

Bilgisayarıma Windows 10 güncellemesi gelmedi: Bildiğiniz üzere Microsoft yakın zamanda Windows 10 u piyasaya çıkardı ve güncelleme paketi ile kullanıcılarına ücretsiz olarak yayınladı. Ancak bazı bilgisayarlar bu güncellemeyi henüz görebilmiş değiller.

Öncelikle bilgisayarımızın Windows Update ayarlarını kontrol edelim.

Başlat – Denetim masası – Windows Update menüsüne tıkladıktan sonra sol tarafta bulunan Ayarları değiştir sekmesine tıklıyoruz. Burada karşımıza liste gelecektir. Biz Güncelleştirmeleri Otomatik Yükle seçeneğini seçip sağ altta bulunan tamam düğmesine tıklıyoruz. Güncelleştirmeler yüklendikçe Windows 10 yazısı karşımıza gelecektir. Eğer gelmediyse bilgisayarınızın yazılımsal bir sorunu var demektir. Bilgisayarcınızdan destek alabilirsiniz. Göztepe Bilgisayar Servisi olarak Windows 10 ile alakalı sorunları çözmekteyiz.

Laptop menteşe tamiri: Menteşe, ekran ile kasayı birbirine bağlayan parçadır. Laptopunuzun ekranını indirip kaldırdıkça ya da çeşitli darbeler sonucu zarar görebilir.

Zararın büyüklüğüne göre menteşe değişimi veya tamiri yapılır. Göztepe Bilgisayar Servisi olarak tüm marka model laptopların menteşe tamiri hizmeti sunmaktayız.

Laptopum Wifi görmüyor: Laptopunuz kablosuz ağları görmüyorsa bu sorunun birçok sebebi olabilir. Öncellikle laptop üzerinde wifi açık kapatmaya yarayan tuşları kontrol edelim. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sorun çözülmediyse wifi kartın sürücüsünü indirmeyi deneyeceğiz. Laptopun Ethernet kablosunu modeme takıp internete bağlanabiliriz. Bağlandıktan sonra laptopun marka ve modeline göre arama yapıp web sitesinden gerekli yazılımları indirdikten sonra kurulum yapalım. Sorun devam ediyorsa wifi kartınızda arıza olmuş olabilir. Laptopunuzu bilgisayarcınıza götürmenizi tavsiye ederiz. Göztepe Bilgisayar Servisi olarak, wifi sorununuzu çözmekteyiz.

Laptopumun sesi az çıkmaya başladı:  Laptopunuzun sesi az çıkıyorsa öncelikle yapmamız gereken işlem, laptopun marka ve modelini arama motoruna yazıp internetten güncel ses sürücüsünü indirip kurmaktır. Kurulum bittikten sonra laptopu yeniden başlatın. Eğer sorun çözülmediyse bilgisayarcınıza götürmenizi tavsiye ederiz.

Göztepe Bilgisayar Servisi olarak laptopunuzun ses sorununu çözmekteyiz.

Bilgisayarım bazı programları açmıyor:  Bu sorun genellikle anti virüs programlarının güvenlik açısından kurduğunuz programı engellemesiyle ortaya çıkar.  Kurulum yapmadan önce anti virüsü devre dışı bırakalım. Bu işlemden sonra sorun devam ediyorsa Windows’un program uyumluluğu sorun gidericisini aktif hale getirmemiz gerekir. Bu işlem için Başlat Menüsü – Denetim masasına tıklayın. Arama kutusuna Sorun giderici yazın ve Sorun giderme öğesini tıklayın. Programlar altından Windows’un önceki sürümler için yapılmış programlar çalıştır seçeneğini tıklayın. Sorun devam ediyorsa bilgisayarcınız ile görüşün. Göztepe Bilgisayar Servisi olarak program sorunlarını çözmekteyiz.

Tabletimin şarj yeri bozuldu:  Şarj soketi, Tabletlerde ve cep telefonlarında en çok arızalı oluşan bölgedir. Tableti şarjda iken kullanmak ya da sürekli şarj kablosunu söküp takmak bu soruna sebep olur. Göztepe Bilgisayar Servisi olarak hür türlü tablet tamiri, bakımı ve yazılım desteği hizmeti sunmaktayız.EHA Bilgisayar, bilgisayar teknik servisi ve bakımı, cctv kamera sistemleri kurulumu, network kurulumu, santral kurulumu ve daha birçok konuda profesyonel olarak danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI