EHA Bilgisayar

Bilgisayar Teknik Servis

EHA Bilgisayar firması olarak İstanbul bölgesinin tüm ilçelerine Bilgisayar Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis hizmetini hem orta ölçekli kurumsal firmalara hemde ev müşterilerine yönelik bilgisayar teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş düzeyine gelmiş olan EHA Bilgisayar firması bilgisayar servisi konusunda uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır  hizmet vermektedir.

Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerini ister evinizde, isterseniz iş yerinizde de alabilirsiniz.Firmamız sadece kurumsal firmalara değil, ev kullanıcılarına yönelik de bilgisayar teknik destek hizmeti sağlamaktadır.Firmamız bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmamış olursunuz Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş yerinize ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır.Eğer yerinde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılarak tekrar iş yerinize ya da evinize bırakılır.

Bilgisayarınız bozulunca artık endişelenmenize gerek yok. Size bir telefon kadar yakınız.

 

 EHA Bilgisayar, bilgisayar teknik servisi ve bakımı, cctv kamera sistemleri kurulumu, network kurulumu, santral kurulumu ve daha birçok konuda profesyonel olarak danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI