EHA Bilgisayar

Şerifali Bilgisayar Servisi

Şerifali Bilgisayar Servisi, Bilişim sorunlarınızı çözmek ve sürekli destek sağlamak amaçlı kurulmuştur.

Bilişim Sorunları

Bilgisayarım kendi kendine kapanıp açılıyor (Reset) sorunu:  Bu sorunun birden fazla sebebi bulunmaktadır.  Ancak en yaygın olanı işletim sisteminizin zarar görmüş olmasıdır. Çeşitli sebeplerden ötürü (Virüs bulaşması, Yanlış kapatma, Güncelleme Yüklenirken Oluşan Sorunlar) bu sorun ortaya çıkar. Bir diğer sebep ise donanımsal bir arızanın oluşmasıdır. Bilgisayarımızda yapmış olduğumuz işlemlerin hepsi Hard diskimiz de kayıtlıdır. Hard diskimiz de oluşacak bir arıza bu sorunu ortaya çıkartır. Şerifali Bilgisayar Servisi  olarak  Donanımsal ve yazılımsal sorunlarınızı çözmekteyiz.

İşyerimde ortak ağ kurulumu sorunu:  Gerek işyerinizde gerek se evinizde ortak ağ kurulumu ve yazıcı paylaşımları sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz teknolojidir. Öncelikle Windows bilgisayarımızda Gelişmiş sistem ayarlarından bilgisayar adı kısmındaki Çalışma Grubu nu Ortak Ağ için seçilen bilgisayarlara aynı ismi veriyoruz. Sonrasında Güvenlik duvarını kapatıyoruz. Daha sonra Paylaşım ayarlarından gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra bilgisayarları yeniden başlatıp sistemimizi kullanmaya başlıyoruz. Şerifali Bilgisayar Servisi, Ağ kurulumu ile ilgili ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Laptopum açılmıyor sorunu:  Laptopun açılmaması bir çok donanım arızasının sebebi olabilir. Öncelikle Adaptörün sağlam olup olmadığına bakılır. Adaptör sağlam ise şarj girişinin sağlamlığı kontrol edilmelidir. Şarj girişi de sağlam ise batarya kontrol edilir. Bu sorunların dışında Anakart ve chipset sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Şerifali Bilgisayar Servisi olarak Laptop Tamiri ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Bilgisayarım Kendi kendine Sayfa Açıyor Sorunu: Bilgisayarımız internete bağlı olduğu süre zarfında çeşitli virüslere (Trojan, Reklam Yazılımı, Truva Atı, Casus Yazılımlar) maruz kalırlar. Virüslerden korunmak için çeşitli Antivirüs ve İnternet Security programları kullanılır. Ancak bilgisayarımıza virüs girdikten sonra onları tamamen temizlemek için çoğu zaman format atılması gerekir. Şerifali Bilgisayar Servisi olarak virüs temizliği ve format atma hizmetleri sunmaktayız.

Kartuş & Tonerim silik yazıyor Sorunu: Yüksek ihtimalle kartuş & tonerinizin içerisindeki tozu bittiği anlamına gelmektedir. Şerifali Bilgisayar Servisi olarak Kartuş & Tonerlerinizi dolum ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Bilgisayarımda Dosyalarım silindi Sorunu:  Şerifali  Bilgisayar Servisi olarak silinen verilerinizi tekrar geri getirme hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayarım yavaş çalışıyor Sorunu : Bilgisayarımız yavaş çalışmasının bir den fazla sebebi olabilir. Öncelik olarak bilgisayarımızın özelliklerine bakılmalıdır. İşlemci, Ram, Harddisk ve Ekran Kartı bileşenlerinin yeterli seviyeye getirilmesi gerekir. Bir diğer sebep ise bilgisayarımızın zamanla Cache belleği dolar. Bu sorunun giderilmesi içinde yazılımsal olarak yenilenmesi gerekir.  Şerifali Bilgisayar Servisi olarak bilgisayarınızın konfigirasyonunu güçlendirme ve İşletim sisteminizi yenileme hizmetini sunmaktayız.

Tabletim Çok kasılmaya ve donmaya başladı Sorunu:  Tabletimizi çok sayıda oyun, program ve kişisel dosyalarınızı yükleyince, sistemimizin kapasitesi dolacağı için kasılmalar ve donmalar başlayacaktır. Şerifali bilgisayar servisi olarak gereksiz programlarınızı tabletinizden kaldırıyor, kişisel dosyalarınızı yedekliyor ve tabletinizi fabrika ayarlarına getirme hizmetinizi sunuyoruz.

Tabletimin ekranı kırıldı sorunu: Çeşitli darbe ve düşme sebeplerinden dolayı tabletimizin ekranı zarar görür. Şerifali bilgisayar servisi olarak tabletinizin ekranını değiştirme hizmeti sunuyoruz.

Cep telefonumun ekranı kırıldı sorunu: Çeşitli darbe ve düşme sebeplerinden dolayı cep telefonunuzun ekranı zarar görür. Şerifali bilgisayar servisi olarak cep telefonunuzun ekranını değiştirme hizmeti sunuyoruz.

Apple bilgisayarıma Windows Kurmak istiyorum.  Apple bilgisayarınız yazılımsal yapısı olarak Windows işletim sistemini desteklemektedir. İsterseniz Apple bilgisayarınızda Mac İn Touch ve Windows işletim sistemini aynı anda kullanabilirsiniz. Şerifali Bilgisayar Servisi olarak Apple bilgisayara Windows işletim sistemini kurma hizmeti sunmaktayız.

 EHA Bilgisayar, bilgisayar teknik servisi ve bakımı, cctv kamera sistemleri kurulumu, network kurulumu, santral kurulumu ve daha birçok konuda profesyonel olarak danışmanlık ve destek hizmetleri vermektedir.

HEMEN ARA WHATSAPP HATTI